dla CIEBIE

ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI dla najmłodszych  4-6 LAT, dzieci Szkoła Podst. 7-15 LAT, młodzieży

O’KAY Szkoła Językowa ul.Widok 96 a tel. 62 76-76-888, 62 764-60-54

 ANGIELSKI
 NIEMIECKI
 HISZPAŃSKI

Z przyjemnością pomożemy Tobie lub Twojemu dziecku zdobyć wymagane umiejętności językowe. NAUKA JĘZYKA równoległa do programu W SZKOLE.

W nauce języka akcent kładziemy na KOMUNIKACJĘ oraz PRAKTYCZNĄ ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA. Pracujemy nad pokonaniem barier językowych i wykształceniem NAWYKU SWOBODNEGO WYPOWIADANIA SIĘ w języku obcym.

lektorzy
Naukę języka prowadzą wykwalifikowani  LEKTORZY z doświadczeniem dydaktycznym. Są to osoby , które na co dzień zajmują się nauczaniem języków. Nasi lektorzy uczestniczą w SZKOLENIACH METODYCZNYCH.

Zwracamy również uwagę na OSOBOWOŚĆ lektorów. Grono naszych lektorów stanowią osoby z PASJĄ I ENTUZJAZMEM do nauczania języków obcych. Swoim zapałem i otwartością zaskarbiają sobie sympatię kursantów, co niewątpliwie wpływa na motywację do nauki.

referencje
Najlepszymi REFERENCJAMI są NASI UCZNIOWIE. Każdego roku nasze kursy kończy liczne grono osób. Pomogliśmy im zdobyć umiejętność sprawnego posługiwania się językiem obcym, umiejętność tak niezbędną we współczesnym świecie.

Dołożymy wszelkiej staranności abyś doskonale radził sobie w sytuacjach wymagających znajomości języka obcego. Nauka z nami to:

  • PRAKTYCZNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA
  • ŁATWOŚĆ NAUKI
  • PEWNOŚĆ WYNIKÓW